Пакувальні матеріали: ціни.
Раді надати відвідувачам сайту не тільки транспортні послуги і сервіси з переїзду квартир і офісів, але і додатковий вид діяльності - це продаж картонних коробів та іншої якісної пакувальної продукції з доставкою.
Щоб оформити замовлення на коробки, ящики з картону та іншу упаковку (скотч; бульбашкова і стрейч плівка; поліетилен спінений) достатньо просто зателефонувати нам і вказати час і адресу доставки диспетчеру нашої компанії. Зазвичай, доставка відбувається на наступний день після здійснення замовлення, або можлива і раніше. Ціна доставки по Одесі прораховується окремо від вартості упаковки.
Матеріали призначені і використовуються для надійного пакування скла, люстр, картин, посуду, дзеркал, комп'ютерів, моніторів, різної електронної побутової техніки, одягу і т.д..
Для клієнтів готових замовити велику партію коробок з гофрокартону виконуємо виготовлення картонних коробок на замовлення оптом.
Ще шукайте де купити картонні коробки для переїзду або просто для зберігання особистих речей? Необхідно якісно упакувати дорогі картини або товари? Раді запропонувати великий асортимент різної, якісної упаковки: спінений поліетилен; ручна стрейч плівка в рулонах; повітряно бульбашкова плівка; пакувальний скотч двосторонній і звичайний прозорий скотч; гофрокороба, гофроящики і коробки з картону різних розмірів (великі і маленькі). Всі ці та інші пакувальні матеріали можливо придбати в Одеському інтернет магазині онлайн. Замовити картонні коробки Одеса оптом чи вроздріб можна на будь-який день тижня у всі точки нашого міста, так як ми окрім продажу упаковки для переїзду здійснюємо і її автодоставку, яка можлива не тільки по міській території, а й по області та Україні. Правда, дана послуга оплачується незалежно від кількості купленого асортименту. Картонні коробки виготовлені і виконані з нетоксичного сировини, і повністю придатні для автоперевезення одягу та речей. Наша продукція з натурального продукту і коробки в Одесі бездоганно захистять домашні предмети інтер'єру чи фірми в момент їх перевезення у вантажному транспорті або під час перебування на складі. Докладне ознайомлення і прайс з шириною, довжиною і висотою коробок з'явиться на даній сторінці трохи пізніше.
©