Квартирний переїзд в Одесі.
Прийшов час виконати переїзд у нову квартиру або навіть в інше місто? Почніть новий життєвий етап з професіоналами! Ми подбаємо, щоб перевезення квартири стало не тільки максимально комфортним, але й було виконане швидко і недорого. Наша команда кваліфікованих фахівців завжди готова прийти до вас на допомогу!
Самостійний квартирний переїзд (Одеса; область)?
При невеликій кількості предметів інтер'єру можна здійснити квартирний переїзд дешево Газеллю або іншим, більш дрібним автотранспортом, замовивши у транспортної компанії для переїзду тільки вантажне авто, так як завантаження може бути виконане і власними силами. Але що робити якщо вам потрібно перевезти кілька негабаритних предметів, таких як шафа, диван, холодильник або ліжко? Звичайно ж звертатися до фахівців, які мають за плечима величезний досвід у сфері меблевих перевезень, завантажень важких і нестандартних за формою меблів. Ми заощадимо цінний час і збережемо ваші нерви виконавши переїзд квартири по Одесі акуратно і гранично швидко.
Переїзд квартири Одеса: список основних послуг, які ви можете вибрати самі:

•   приїзд оцінювача, який проводить розрахунок вартості переїзду;
•   упаковка для переїзду квартири (доставка по місту та області);
•   приїзд вантажників-збирачів (виконають меблеве розбирання і упаковку);
•   прибуття транспорту для перевезення (спеціальний мебльовіз);
•   вантажні роботи: завантаження домашніх речей та побутової техніки;
•   перевезення домашнього майна з розвантаженням на новій квартирі;
•   очищаємо запаковані речі, проводиться складання меблів з їх розстановкою;
•   вивозимо непридатну упаковку, яка вам більше не знадобиться.
Робимо квартирний переїзд по Одесі простіше: розбирання меблів.
Багато наших клієнтів, до того як замовити переїзд квартири, часто цікавилися чи варто робити меблеве розбирання до автоперевезення. Відповідь, пов'язана з цим питанням, зовсім проста. Все залежить від того, які саме меблі перевозяться, їх кількості і як відбуватиметься процес завантаження.
Якщо потрібно перевезти одну невелику шафку і маленький столик з завантаженням з першого поверху і підйомом на другій квартирі вантажним ліфтом, розбирання не знадобиться. Але якщо перевозяться меблі, які не проходять у дверну коробку, їх потрібно спускати по вузькій сходах і у вас переїзд двокімнатної квартири з масою інших речей, то звичайно ж розбирання не буде зайвим і навіть навпаки допоможе організувати переїзд швидше і дешевше, так як розібрані меблеві конструкції збережуть не тільки час на завантаженні, а й місце в кузові автомобіля для решти предметів інтер'єру.
Які плюси якісної упаковки.
Кожен пакувальний матеріал має свої позитивні якості, які зможуть значно полегшити переїзд і зробити його більш приємним. Наприклад: стрейч плівка допоможе захистити м'які меблі від пилу при їх перевезенні в мебльовозі; повітряно-бульбашкова плівка і спінений поліетилен відмінно підходять для упаковки посуду, крихких речей, моніторів і комп'ютерів; скотч служить додатковим, але дуже необхідним, пакувальним матеріалом. Також у нас можливо купити картонні коробки для переїзду з доставкою, для одягу і всякого домашнього дріб'язку.
©