Термінове вантажне таксі в Одесі.
Потрібно перевезти речі або меблеві конструкції, невеликий диван або тумбочку, а для здійснення подібного роду перевезення легкового таксі буде замало, точніше, місткість і вантажопідйомність звичайного автомобільного транспорту не дозволять виконати дане автоперевезення, та ще й нікому впоратися з завантаженням майна?
Дозвольте запропонувати послуги нашої транспортної компанії, яка готова в будь-який момент надати повний комплекс різноманітних, якісних, професійних послуг у сфері мувінгу і вантажних перевезень, супутніх рішенням вашого завдання. У нас ви знайдете всі супутні сервіси, необхідні для надійного транспортування особистого, офісного або майна компанії, фірми чи підприємства.
Наші таксі і автопарк.
Всі наявні у нас таксі пристосовані під перевезення меблів та вантажів, оскільки в їх кузові знаходяться петлі і планки, до яких прикріплюються спеціальні ремені, що фіксують кожен стандартний або нестандартний вантаж під час його транспортування або доставки з магазину до вас додому. Таким чином вантажі, що перевозяться, надійно закріплюються і безпечно доставляються по місту, Одеській області та Україні, а не "стрибають і скачуть" по всьому кузову машини. До вашого вибору ми пропонуємо великий список з фотографіями автотранспортних засобів різної модифікації з вантажопідйомністю від півтори (Газель) до двадцяти тонн (фури) і габаритами відсіків довжиною від трьох до чотирнадцяти метрів.
   Послуги вантажного таксі по Одесі і Україні:
  перевезення меблів, побутової техніки, особистих речей;
  квартирний, дачний та офісний переїзди;
  таксі для автоперевезення будівельних матеріалів;
  послуги завантаження, розвантаження та переміщення вантажів;
  розбирання, складання та пакувальні роботи;
  продаж і автодоставка пакувальних матеріалів.
Найкраще вантажне таксі по Одесі.
В основному, від відомого нам таксі, яке ми ловимо рукою в годину пік, вантажне таксі (Одеса) відрізняється здатністю перевозити довгі, широкі, високі і важкі товари, які навряд зможуть поміститися в багажник легковика. З запропонованим нами парком автомобілів, ви легко зможете перевезти диван, холодильник, ліжко, шафу, тумби, стільці, телевізор з широкою діагоналлю, особисті речі у великих обсягах і подібні, негабаритні предмети інтер'єру.
Замовлення вантажного таксі Одеса, область, Україна.
Перед тим як здійснити замовлення таксі, відвідайте сторінку з вартістю і цінами послуг. Вибравши необхідний транспорт, просто наберіть наш номер і повідомте диспетчеру на коли вам будуть потрібні вантажні перевезення. Також рекомендуємо замовити вантажне таксі з вантажниками, що мають багаторічний робочий досвід і які виконають завантаження і розвантаження речей, що перевозяться та меблів. Ми рекомендуємо робити виклик таксі за добу, так як автомобілі не завжди вільні. Перевезення здійснюються щодня і цілодобово, тобто якщо вам цікава подача машини не тільки у вихідний день на ранок або вечір, а й квартирний переїзд або офісу пізно вночі - для нас це не проблема.
Скільки ж коштує вантажне таксі? Недорого!
Потрібне недороге вантажне таксі Газель або що-небудь більш об'ємне? Наші автомобілі готові до перевезень! Прицініться, підібравши відповідне таксі, ціни і вартість (разом з габаритами автотранспорту) яких, розташовані на сторінці "Тарифів з цінами". Якщо вам важко у виборі таксі, наш менеджер допоможе визначитися з автомобілем. Для цього просто повідомте кількість та вид речей, які потребують в автоперевезенні. Основний напрямок нашої компанії - це дешеве вантажне таксі в Одесі, з яким можливе перевезення абсолютно будь-якого вантажу.
Впевнені, що наш фірмовий сервіс подарує вам комфорт і задоволення від ділових взаємин з нами, так як ми поважаємо і прагнемо максимально догодити нашим клієнтам, втілюючи кожне їх прохання в життя швидко, акуратно і професійно. Ми - це справді надійний партнер на ринку транспортних послуг України.
©